TAHİRHANOĞLU KİMDİR?

Hakkımızda

Tahirhanoğlu İnşaat 2009 yılında Yusufhan HASAR tarafından kurulmuş, 2012 yılında ise kurumsal olarak Tahirhanoğlu İnşaat Sanayi A.Ş. yoluna devam etmektedir. Sektöre inşaatın ilk adımlarından başlayarak, bizzat inşaat sektörünün içinde bulunduk, bu vesileyle inşaatın tüm aşamalarını bilerek ve takip ederek uyguluyoruz.

Tahirhanoğlu İnşaat, inşaat sektöründe kalite ve güvenilirliği benimseyerek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çaba sarf etmektedir. Bu amaçla, depreme dayanıklı yapılar inşa ediyor ve detaylı iç mimari uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Tüm yapılarımızda 1. sınıf kaliteli malzemeler kullanarak müşterilerimize kaliteli ve uzun ömürlü yapılar sunuyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutuyor ve müşterilerimize inşaatın her aşamasında en iyi hizmeti sunuyoruz. Tahirhanoğlu İnşaat olarak, profesyonel ve deneyimli kadromuzla birlikte her projeye özenle yaklaşıyor ve müşterilerimizin isteklerine uygun şekilde yapılar inşa ediyoruz.

İnşaat sektöründe kalitemiz ve güvenilirliğimizle fark yaratıyoruz ve müşterilerimizin bize olan güveni sayesinde sektörde önde gelen firmalardan biri haline geldik.

VİZYONUMUZ

TAHİRHANOĞLU İNŞAAT olarak, kullanılan her malzemenin teknolojisi ile geliştiği ve çevreye duyarlılık gösteren bir yaklaşım sergileyerek bulunduğunuz alanları eviniz kadar güvenli kılmayı hedeflemektedir. Müşteri ve çalışan memnuniyeti en önemli önceliğimizdir ve kalite bilincini her zaman en üst seviyede tutmayı amaçlarız. Ayrıca, ürünlerimizin marjinal faydasını arttırmak için katma değerli ürünler kullanırız.

MİSYONUMUZ

TAHİRHANOĞLU İNŞAAT olarak, doğa dostu teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kaliteyi en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir. Çalışanlarının gelişimine destek olan mentorluk eğitimleri ve müşteri memnuniyetini arttırmak için gerçekleştirdiği anketler ile sürekli iyileştirmeye odaklanmaktadır.